608 083 256
Děti jsou živé květy země

Ukliďme Česko, Ukliďme svět  jsou dobrovolnické úklidové akce, které probíhá na území celé České republiky.

Jejich cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Uklízíme všichni. Společně. V jeden den.  Do úklidových akcí se zapojují lidé ze všech koutů České republiky. Uklízejí školáci, politici, úředníci, skauti, děti z dětských domovů, vysokoškoláci, důchodci, programátoři, lékaři, prodavači, ekologové, turisti, pejskaři,  … Prostě všichni, na koho si vzpomenete. Uklízíme společně! Hlavním úklidovým dnem je sobota 18.9.2021, my však budeme uklízet v pátek 17.9. Prosíme, připravte dětem oblečení do terénu včetně holin, a pracovní rukavice☺

21.09.2021

Prosíme rodiče o závazné vyplnění docházky dítěte na dny:

27.9. – den, který předchází státnímu svátku

27.10. a 29.10. - jedná se o dny školních podzimních prázdnin

V těchto dnech MŠ bude v provozu, ale je pravděpodobné, že bude menší docházka dětí, proto potřebujeme tyto údaje k naplánování provozu. Tiskopis, který naleznete níže, dostanete buď ve školce nebo si jej vytiskněte a odevzdejte, prosím, do čtvrtka tohoto týdne. Můžete předat osobně na třídách nebo zaslat scan na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál...
14.09.2021

Milí rodiče a přiznivci naší školičky, zveme vás na farmářské trhy, tentokrát do Žďáru nad Sázavou.

Číst dál...
13.09.2021

Naše milé maminky, ale i tatínkové. Opět se vrháme do třídění a sběru a oprašujeme naše sběrové aktivity, které kvůli pandemii trochu uhasly.Tentokrát již bez soutěžení. Můžeme mít vlastní soutěžní motto či výzvu: Snížím svůj odpad, ať je moje ekologická stopa co nejmenší☺.

Číst dál...
08.09.2021

Posíláme několik důležitých informací ze včerejší schůzky. Ostatní bude v zápisu, který následně zveřejníme.

Číst dál...
01.09.2021

Milé děti, rodiče. Září snad bude plné sluníčka a úsměvů na tvářích, a my tomu chceme pomoci. Do nového školního roku vstoupíme aktivně☺.

Číst dál...

SPOLUPRACUJEME

zahrada pavucina chaloupky ukliďme svět ucime se venku

DOPORUČUJEME

bezobalik chaloupka tiera zamek recyklohrani