608 083 256
Děti jsou živé květy země

Březen, za kamna vlezem...Asi to tak nebude, protože letošní teploty jsou opravdu jarní a my se za kamny nebudeme schovávat. Čekají nás jarní slavnosti, především VYHÁNĚNÍ MORANY  a VÍTÁNÍ PRVNÍHO JARNÍHO DNE. Také přijede Honza Hrubec s pohádkou KOUZELNÝ ZVON. A zase se sejde malý ekotým☺

Více najdete zde [ PDF 226.35 KB]

30.06.2020

Prosíme rodiče dětí, jež nedocházejí do MŠ, aby přivedly děti na společně focení tříd v čase uvedeném v plánovaných aktivitách a dále rodiče předškoláků, aby připravili děti na nocování, pokud budou chtít se účastnit. Zároveň rodiny předškoláků zveme na zahradní slavnost v dobrodružné zahradě. Více bude v konkrétní aktualitě koncem června. Děkujeme.

26.06.2020

Ani jsme se nenadáli, a je tady konec školního roku, a to díky pandemii koronaviru. Nebude to běžný červen, snažili jsme se v podtextu současné doby naplánovat alespoň některé z aktivit. Ke DNI DĚTÍ se podíváme do haly, kde proběhne zábavní dopoledne, týden na to vás všechny zveme na VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD. V závěru června pro předškoláky chystáme ZAHRADNÍ SLAVNOST  a ČERTOVSKÉ NOCOVÁNÍ bez spaní ve školce☺.

Číst dál...
05.06.2020

Děti přihlášené k docházce od pondělí 25.5. budou rozděleny do třech tříd, a to Berušek, Koťátek a Včeliček.

Číst dál...
01.06.2020

Milí rodiče. Z důvodu každodenního zajištění dezinfekce budovy přineste dětem pouze věci dle seznamu níže. Děkujeme za pochopení.

Číst dál...
31.05.2020

Úplata za předškolní vzdělávání v MŠ Nové Veselí je pro měsíc duben a květen stanovena níže. Od června je provoz opět obnoven, úplata je tedy v plné výši, to je 300 Kč. Na snížení úplaty za absenci dítěte dle nové směrnice školy o stanovení úplaty z podzimu 2019 není nárok.

Číst dál...