608 083 256
Děti jsou živé květy země

Milí rodiče, dali jsme dohromady všechny informace, které bychom vám sdělovali na schůzce rodičů, zrušené kvůli zhoršení aktuální covidové situaci.

 

Soubor obsahuje zásadní a snad i komplexní info, co tam nenajdete, obraťe se na nás. Děkujeme za spolupráci a za vaše dodržování pravidel provozu naší školičky.

Manuál zde  [PDF 156.54 KB]

27.09.2020

Srdečně zveme širokou veřejnost na svatováclavskou pouť do Nového Veselí. Ve školičce bude otevřená zahrada od 9.00 - 17.00 k relaxaci, edukaci, hře i zábavě, po obědě od 13.00 - 16.00 u domečku sovičky Jůly budou 3. farmářské trhy s produkty ze zahrady školky a v moštárně bude výstava výpěstků z novoveselských zahrad.

Číst dál...
25.09.2020

Milé rodiny, rádi bychom vás pozvali na akci pořádanou LDO Přibyslav, Městysem Nové Veselí a Bohdalov a podpořenou Krajem Vysočina na výsadbu nového lesa. Veškeré informace máte v pozvánce níže, je přiložena i mapa. Snad vás neodradí dopolední termín... a kdo bude mít čas, přijde podpořit naše lesy a nejbližší přírodní prostředí. Potřebuje vaši pomoc☺.

Číst dál...
19.09.2020

Školička Kamarád sbírá staré použité mobily, které odevzdáme v jihlavské ZOO. Ta za každý mobil obdrží 10 Kč a peníze putují na ochranu goril do afrického Kamerunu. Máte-li doma staré mobily, odevzdejte je do zeleného boxu u dveří do jídelny MŠ. Zároveň probíhá i soutěž pro školy. Prosím, sdílejte i dále☺

Číst dál...
15.09.2020

Milí rodiče, dali jsme dohromady všechny informace, které bychom vám sdělovali na schůzce rodičů, zrušené kvůli zhoršení aktuální covidové situaci.

Číst dál...
10.09.2020

Od 10.9.2020 dochází ke zpřísnění opatření v souvislosti s onemocněním COVID - 19 a počínaje od čtvrtka žádáme všechny rodiče, aby do MŠ vstupovali s rouškou. Sledujte informace v médiích i na stránkách MŠ, kde budou přijímaná opatření vždy zveřejňovaná. V důsledku aktuální situace schůzku rodičů rušíme a zpracujeme do informačního manuálu to, co bylo důležité rodičům sdělit.

 


SPOLUPRACUJEME

zahrada pavucina chaloupky

DOPORUČUJEME

bezobalik chaloupka tiera zamek recyklohrani