608 083 256
Děti jsou živé květy země

Od 1.7. začíná prázdninový provoz☺, který bude od 6.30 do 16.00.

Informace o tom, jak bude provoz školičky v době letních prázdnin je v aktualitě https://ms.noveveseli.cz/aktuality/aktualita/765-prazdninovy-provoz-ms.

Podle přihlášených dětí plánujeme provoz ve dvou třídách, v Koťátkách a v Beruškách. Jelikož je nyní počet dětí ovlivněn onemocněním neštovic, je možné, že děti budou pouze v jedné třídě. O tom budete informování ve vstupu do MŠ.

Prosíme, odneste dětem všechny věci, v průběhu celých prázdnin bude probíhat úklid budovy. Děti přihlášené na prázdniny budou mít věci v šatnách přízemních tříd. Domluvte se s paní učitelkou, která bude zajišťovat provoz nebo vyberte skřínku, která je volná. Děkujeme za pomoc a trpělivost, o prázdninách vše nefunguje v obvyklém režimu.

Nezapomínejte dětem dávat pokrývku hlavy, krém na ochranu proti slunci, případně repelenty. Nezapomínejte i na náhradní oblečení, venkovní a umazané oblečení je nutné převlékat za čisté do třídy.

V případě absence je nutné odhlašovat děti na email Šj a pro den nástupu po nemoci opět dítě přihlásit.

Děkujeme a přejeme krásné prázdniny plné odpočinku a relaxu a hlavně se všichni opatrujte. Kolektiv školičky

15.08.2022

Od pondělí 15.8.2022 školička opět zahajuje po 4 týdenním přerušení svůj provoz, stále ještě v prázdninovém režimu. Více informací níže☺

Číst dál...
11.07.2022

DVD z letošního loučení s předškoláky je na světě. Můžete si ho vyzvednout tento týden ve školce mezi 6.30 - 16.00 ve třídě Berušky nebo až od 15.8. opět ve stejný čas. Připravte si 200 Kč a udělejte si prima letní kino při sledování filmu zpracovaného naším dvorním kameramanem, panem Černým ze Sirákova

29.06.2022

Milí rodiče předškoláků☺

Moc vám děkujeme jménem celého kolektivu za váš originální dárek pro nás, tým Školičky Kamarád. Kulturní zážitek, který jste nám věnovali na konec prázdnin, bude určitě báječnou motivací a relaxací před novým školním rokem. Darování zážitků v dnešním hmotném světě je výbornou volbou a moc se na něj těšíme☺.

Děkujeme i ostatním rodičům za spolupráci a věnované dárky a květiny. Krásné prázdniny dětem a vám všem krásné léto a tu nejlepší dovolenou. Vaše Školička Kamarád

Číst dál...
01.09.2020

Fotky a videa, které Školička Kamarád pořizuje, můžete hledat i na rajčeti. Fotogalerie na webových stránkách je pouze jakousi "ochutnávkou" fotek.

Číst dál...

SPOLUPRACUJEME

zahrada pavucina chaloupky ukliďme svět ucime se venku

DOPORUČUJEME

bezobalik chaloupka tiera zamek recyklohrani