608 083 256
Děti jsou živé květy země

S radostí všem oznamujeme, že naše školička uspěla se svou žádostí "Chutě a vůně jedlé zahrady Školičky Kamarád" v grantové výzvě SZŠ a společnosti LIDL "Jedlá školní zahrada" a získala na rozvoj naší zahrady grantovou podporu 100.000 Kč☺. S celým projektem vás rádi seznámíme a budete-li mít chuť a čas pomoci nám s realizací projektu, budeme rádi. Více informací níže☺

Grantová výzva Skutečně zdravé školy a společnosti LIDL [PDF17.74 MB]

Náš projekt"Chutě a vůně jedlé zahrady Školičky Kamarád" [PDF 5.21 MB]

Anotace projektu  [PDF 1.68 MB]

Vizualizace projektu by Veronika Chlubnová, DiS.

Publicita projektu bude probíhat na:

-webové stránky www.ms.noveveseli.cz

- Fb https://www.facebook.com/profile.php?id=100063966640418

- Novoveselský zpravodaj https://www.noveveseli.cz/volny-cas/zpravodaj?view=category&amount=20&category=60&fyear=1

- náš kanál Youtube https://www.youtube.com/channel/UCFofrEyda3iTEiIJfWaAJag

- vestibul Školičky Kamarád

- Víkend otevřených zahrad, Svatováclavské slavnosti a jiné komunitní akce

- schůzka rodičů v 9/2023

 

08.07.2024

Sdílíme informaci úřadu Městyse Nové Veselí:

Z důvodů provádění stavebních prací v rámci akce „Nové Veselí – vodovod a kanalizace, ul. Žďárská a Na Výsluní“ bude od 8. 7. 2024 – 19. 7. 2024 uzavřena silnice III/3538 ul. Žďárská v prostoru křižovatky s místní komunikací ul. Na Výsluní, u čp. 98. Autobusová zastávka "Nové Veselí, obecní úřad" pro spoje 760580/5, 34; 840112/103, 107-110, 115 a 840119/4, 7, 8, 13, 15 bude po dobu trvání uzavírky dočasně přemístěna na stávající zastávku "Nové Veselí, ZDT".

POZOR: BUDE ZÁKAZ VSTUPU I PRO CHODCE!

Pro příchod do MŠ zvolte cestu spodem od rybníka☺

Děkujeme za pochopení. Níže odkaz na text zprávy a situační mapka

Číst dál...
01.07.2024

Vážení a milí rodiče. V březnu jste měli možnost, tak jako i zaměstnanci mateřské školy, zapojit se do dotazníkového šetření, jehož cílem byl zjistit aktuální stav se spokojeností s mateřskou školou. Vy, rodiče, jste vyjadřovali míru spokojenosti ve vztahu k provozním podmínkám, ke klimatu ve školičce, ke vzájemné spolupráci. Výsledky jsou pak srovnávány i ve vztahu k získaným datům v rámci jiných školských organizací v rámci republiky.

Moc Vám děkujeme za Vaši otevřenost a chuť posunout se dál v tom,co ještě můžeme zlepšit. Vaše odpovědi byly zpracovány externe a níže máte přehlednou tabulku s výsledky dotazníku. Věřím, že společně a právě i díky otevřenosti, optimální komunikaci, vzájemné spolupráci, ale i konstruktivnímu vyhodnocování potíží se nám bude dařit zachovat a udržet kvalitu vzdělávání v naší školičce k Vaší spokojenosti☺♥.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme všem stávajícím i budoucím rodičům a dětem pohodové prázdniny se sluníčkem a dobrou náladou v mysli. Kolektiv Školičky Kamarád

Číst dál...
28.06.2024

Prázdninový provoz mateřské školy startuje pondělkem 1.7.2024, a to ve třídě Koťátek. Podrobnosti pod čarou☺

Číst dál...
02.05.2024

Provoz MŠ Nové Veselí bude na základě § 3 vyhl.14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání ve znění pozdějších předpisů přerušen od 15.7. – 16.8.2024 . Stanovení úplaty na dny, kdy bude MŠ v provozu, najdete v dokumentu níže. Během května prosíme rodiče o vyplnění docházky o prázdninovém provozu. Děkujeme za spolupráci☺

Číst dál...

SPOLUPRACUJEME

zahrada pavucina chaloupky ukliďme svět ucime se venku
agras1 mlekarna bohdalov1 sad havlickova borova                                                       

DOPORUČUJEME

bezobalik chaloupka tiera zamek recyklohrani