608 083 256
Děti jsou živé květy země

Vážení rodiče.

Pedagogicko-psychologická poradna (PPP) připravuje vyšetření školních zralosti.

Vyšetření školních zralostí budou v jejich zařízení probíhat v průběhu února-dubna 2023. Pokud zvažujete odklad školní docházky (nebo předčasný nástup do ZŠ), je potřeba objednat se k vyšetření nejpozději do 31.1.2023.  Při objednání po tomto termínu PPP nezaručuje vystavení doporučení do termínu zápisu.

PPP preferuje objednání e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..  Vhodné je zaslat vyplněný formulář  Žádost o vyšetření, který je k dispozici na jejich webových stránkách www.pppaspcvysocina.cz, v sekci "Dokumenty".  Údaje potřebné k objednání jsou:  jméno a příjmení rodiče, jméno a příjmení dítěte, datum narození dítěte, adresa (trvalá, korespondenční), telefonický a e-mailový kontakt a mateřská škola, kterou dítě navštěvuje. Leták níže.

 Leták PPP  [PDF 38.5 KB]

03.04.2023

Ode 3.4. se mění tzv. koncová, celý duben bude ve třídě Včeličky. Znamená to, že od 15.30 budou děti v této třídě.

03.04.2023

Příští týden je velikonočním týdnem. Začíná modrým pondělím a končí Velkým pátkem, kdy je státní svátek. Provoz MŠ bude do škaredé středy v běžném režimu, pouze na zelený čtvrtek bude provoz omezen z důvodu vedlejších školních prázdnin:

- provozní doba od 6:00 - 16:00

- provoz ve třídě Kuřátka - paní učitelky Monča a Blanča

- oblečení na tento jeden den přesuňte do šatny této třídy na volná místa

- pokud jste na tento den odhlášeni prostřednictvím lístků na zjištění zájmu o docházku, nemusíte posílat do školní jídelny omluvenku

Děkujeme za spolupráci a přejeme klidný velikonoční týden☺

 

14.03.2023

Vkládáme informaci o dovednostech předškoláka k zápisu do ZŠ☺

Číst dál...
06.03.2023

Sdělujeme rodičům předškoláků, že byl právě vyhlášen zápis do 1.třídy ZŠ. V MŠ je plakát umístěn na nástěnce ve vestibulu, zároveň tam je také tabulka k časovému rozpisu pro rodiče.

Číst dál...
01.03.2023

Se sluníčkem a březnem, coby prvním jarním měsícem, se budeme chystat na slavnost jarní rovnodennosti. Budeme volat sluníčko, zpívat, tancovat, veselit se, protože jaro tady bude coby dup. Předškoláci ukončí předplavecký výcvik a začnou se chystat na dubnový zápis do ZŠ. Přejeme jim hodně radosti a pěkných zážitků u zápisu. Ukažte, co ve vás je, milí předškoláci☺☺☺. No a život ve školičce bude v duchu jara, probouzející se přírody a blížících se velikonočních svátků. Vše najdete níže.

Číst dál...
01.03.2023

No, nevím, jak vám, ale nám už se za kamna nechce☺. Možná tahle pranostika bude lepší - Na svatého Bedřicha slunce teplem zadýchá.

Číst dál...
01.03.2023

Sdělujeme rodičům, že od 1.3.2023 jsme museli navýšit cenu za stravování dětí v reakci na zvýšené náklady při nákupu potravin, a to v jednotlivých kategoriích takto:

3-6 let souhrnná cena 46 Kč

6-7 let souhrnná cena 50 Kč

Podrobnější rozpis níže v tabulce.

Děkujeme za pochopení.

Číst dál...

SPOLUPRACUJEME

zahrada pavucina chaloupky ukliďme svět ucime se venku

DOPORUČUJEME

bezobalik chaloupka tiera zamek recyklohrani