608 083 256
Děti jsou živé květy země

Máme tady leden nového roku, roku 2022, který nese tři dvojky a v součtu šestku. Věřme, že přinese samé dobré zprávy, události, aktivity a zážitky.

Pondělí nového roku začíná NOVOROČNÍ NADÍLKOU a společnou oslavou. V jídelně je již připravena slavnostní tabule, novoroční menu a bude i tříkrálové nadílka pod stromečkem. Můžete si vzít slavnostní oblečení☺. Od dalšího týdne, přesně od středy 12.1. začnou předškoláci jezdit na plavání. Pokyny budou v samostatné aktualitě. V lednu budou moci využít autobus i děti z mladších tříd a vyrazit do ZR za různými aktivitami za dodržení platných epidemiologických podmínek. Nezapomeňte 8. ledna na SČÍTÁNÍ PTÁČKŮ na krmítku, opět dáme bližší informace na web a Fb. Ostatní aktivity podle aktuální nabídky☺.Už se na vás těšíme. Budeme všichni ve svých třídách a jen připomínáme základní opatření proti šíření nákazy Covid - 19 - vstup do MŠ s respirátorem a dezinfekce rukou. Díky za respektování.

AKTIVITY ZDE  [PDF 250.93 KB]

IMG 3089
09.01.2022

Milé děti a rodiče. Víte, že 9.ledna slaví naše školička již 75 let od svého založení? Jelikož výročí připadá na tento složitý čas, kdy máme pokračující koronavirovou pandemii, připomeneme si historii o založení školky v příznivějších časech, a to v měsíci květnu. O připravených aktivitách, při kterých si připomeneme historii školky, vás budeme včas informovat☺

Číst dál...
03.01.2022

Zpráva pro rodiče předškoláků - od 12.1.2022 startuje předplavecká výuka. Děti čeká 10 lekcí, poslední je 23.3.2022.

Číst dál...
02.01.2022

Máme tady leden nového roku, roku 2022, který nese tři dvojky a v součtu šestku. Věřme, že přinese samé dobré zprávy, události, aktivity a zážitky.

Číst dál...
01.01.2022

Od ledna bude koncová ve třídě Berušky, scházecí třída je stále stejná - Koťátka. V případě změny z důvodu organizace provozu vás budeme informovat na vstupních dveřích do školičky. Těšíme se na vás☺

08.11.2021

Zveme prarodiče i další babičky a dědečky Nového Veselí na čtení pohádek dětem před odpočinkem či povídání o tom, jak dřív bejvávalo☺. Čtení bude probíhat od listopadu do ledna, případně února, v závislosti na aktuální situaci v našem regionu, mezi 11.30 - 12.30 (každá třída jiný čas). Zajistíme dostatečný odstup od dětí, větrané prostředí a dezinfekci rukou. Jste-li očkováni, zvyšuje se tím váš bezpečný pobyt v naší školičce. Knihu sii můžete vzít svou vlastní nebo využít z naší knihovničky. Nabízíme dobrý čaj či kávu a laskavý přístup☺.

Číst dál...

SPOLUPRACUJEME

zahrada pavucina chaloupky ukliďme svět ucime se venku

DOPORUČUJEME

bezobalik chaloupka tiera zamek recyklohrani