608 083 256
Děti jsou živé květy země

Milí rodiče a přiznivci naší školičky, zveme vás na farmářské trhy, tentokrát do Žďáru nad Sázavou.

18.9.2021 od 8.00 - 11.30 tam budeme mít stánek nejen my, ale i naše základní škola☺. Společně, děti, žáci i učitelky, tam budeme prodávat výpěstky ze zahrady, ale i naše výrobky.

A kdo se do Žďáru nedostane, ten může zavítat na ty naše, školičkové trhy, do Nového Veselí. Budou se konat v neděli 26.9. od 13.00 - 16.00 a najdete zde nejen pochutiny z naší zahrádky, ale i drobné dárky vyrobeny hand-made☺. Vy všichni, z blízka i daleka, jste srdečně zváni☺

trhy0

farmarske trhy 2021

21.09.2021

Prosíme rodiče o závazné vyplnění docházky dítěte na dny:

27.9. – den, který předchází státnímu svátku

27.10. a 29.10. - jedná se o dny školních podzimních prázdnin

V těchto dnech MŠ bude v provozu, ale je pravděpodobné, že bude menší docházka dětí, proto potřebujeme tyto údaje k naplánování provozu. Tiskopis, který naleznete níže, dostanete buď ve školce nebo si jej vytiskněte a odevzdejte, prosím, do čtvrtka tohoto týdne. Můžete předat osobně na třídách nebo zaslat scan na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál...
14.09.2021

Milí rodiče a přiznivci naší školičky, zveme vás na farmářské trhy, tentokrát do Žďáru nad Sázavou.

Číst dál...
13.09.2021

Naše milé maminky, ale i tatínkové. Opět se vrháme do třídění a sběru a oprašujeme naše sběrové aktivity, které kvůli pandemii trochu uhasly.Tentokrát již bez soutěžení. Můžeme mít vlastní soutěžní motto či výzvu: Snížím svůj odpad, ať je moje ekologická stopa co nejmenší☺.

Číst dál...
08.09.2021

Posíláme několik důležitých informací ze včerejší schůzky. Ostatní bude v zápisu, který následně zveřejníme.

Číst dál...
01.09.2021

Milé děti, rodiče. Září snad bude plné sluníčka a úsměvů na tvářích, a my tomu chceme pomoci. Do nového školního roku vstoupíme aktivně☺.

Číst dál...

SPOLUPRACUJEME

zahrada pavucina chaloupky ukliďme svět ucime se venku

DOPORUČUJEME

bezobalik chaloupka tiera zamek recyklohrani